Wykończenie krawędzi blatu

W technologii blatów mineralnych istnieje możliwość wybrania zaoblenia krawędzi od skosów, poprzez promienie, skończywszy na wymodelowanych stylowych zaokrągleniach. Dzięki temu możemy dobrać blat indywidualnie do stylu naszego wnętrza gdyż w zależności od wybranego wykończenia krawędzi pasuje on zarówno do wnętrz nowoczesnych, jaki i rustykalnych. Prezentujemy Państwu najczęściej wykonywane przez nas wykończenia.

Zobacz wykończenie krawędzi >>

Listwy przyblatowe

Do blatów produkowanych przez naszą firmę proponujemy listwy przyblatowe. Stosuje się je w celu estetycznego zabezpieczenia krawędzi blatu tuż przy ścianie lub szafie. Uszczelniają one połączenie blatu ze ścianą, co uniemożliwia dostawanie się zabrudzeń i wody za blat. Istnieje możliwości wybrania wykończenia listwy od skosów, poprzez promienie można również za pomocą nich tworzyć powierzchnie, gdzie blat przechodzi płynnie powierzchnię ściany. Dobiera się je w zależności do wykończenia krawędzi blatu. Prezentujemy Państwu najczęściej wykonywane przez nas listwy.

Zobacz listwy przyblatowe >>

Ociekacze i otwory wentylacyjne

Materiał przez nas wykorzystywany przy produkcji blatów ma olbrzymie możliwości kształtowania. W blatach z niego wykonanych można wyfrezować ociekacz przy zlewozmywaku bądź wykonać otwory wentylacyjne nad kaloryferem. Prezentujemy Państwu najczęściej wykonywane przez nas ociekacze i otwory wentylacyjne.

Zobacz ociekacze i otwory wentylacyjne >>