Kompozyty mineralne

Tworzywo nowej generacji

W dzisiejszych czasach, gdy klienci stają się coraz bardziej wymagający, wybierają zamiast kamienia, drewna czy laminatu materiały mineralne. Jest to grupa materiałów, z których można wykonać: blaty kuchenne i łazienkowe, stoły, parapety, lady stosowane w sklepach, recepcjach, bankach, elewacje budynków, okładziny ścienne, fronty kuchenne, zlewozmywaki i umywalki i wiele innych.

Czytaj dalej >>

Porównanie cech blatów

Przygotowaliśmy kilka praktycznych informacji, które zapewne pomogą Państwu podjąć decyzję, jaki wybrać blat mamy też nadzieje, że zdecydujecie się na nasz produkt.

Czytaj dalej >>

Pielęgnacja i konserwacja

Zawarte poniżej wskazówki pomogą zachować wykonane przez nasz blaty w jak najlepszym stanie. Jeśli nawet powierzchnia podczas codziennego użytkowania blatu zostanie uszkodzona nie należy się martwić, ponieważ jedną z cech tego materiału jest jego odnawialność. Większość uszkodzeń, w tym pochodzących od silnych uderzeń, gorąca lub działania silnych środków chemicznych, może być usunięta często na miejscu, bez konieczności demontażu blatu przywracając powierzchni oryginalną, gładką i higieniczną strukturę.

Czytaj dalej >>